ساینا آریا تولید کننده تجهیزات استخر

معرفی شرکت ساینا تصفیه آریا

غرفه شرکت ساینا تصفیه آریا در نمایشگاه تهران خرداد 1401

فهرست موضوعات

 

تاریخچه

شرکت ساینا تصفیه آریا فعالیت تخصصی خود در زمینه تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی را از سال ۱۳۸۸ به صورت حرفه ای آغاز نموده است. ساینا تصفیه آریا با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تولید و اجرای محصولات مرتبط با لوازم استخر ، سونا و جکوزی و تصفیه آب و همچنین واردات برند تجاری هایواتر در کشور ایران فعالیت می کند. سال ها فعالیت تخصصی شرکت ساینا تصفیه آریا در حوزه تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی و طراحی و ساخت استخرهای مدرن و خانگی و حضور مداوم در اکثر نمایشگاه های بین المللی و رویدادهای مهم صنعت ساختمان و تصفیه آب و فاضلاب و حضور مداوم در نمایشگاه های حوزه استخر ، سونا و جکوزی در اقصی نقاط کشور عزیزمان و ایجاد تیمی با انگیزه و متخصص و متعهد و کارآمد با انگیزه بالا و ایجاد سازمانی یکدست و هماهنگ، همگی باعث شده تا شرکت ساینا تصفیه آریا در رتبه معتبرترین شرکت ها در زمینه فروش و واردات تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی در کشور قرار بگیرد.

وجود نمایندگان مختلف در شهرهای مختلف کشور و به لطف مشتریان عزیز و همکاران گرامی شرکت ساینا تصفیه آریا با توان و قدرت بیشتر و انگیزه خدمت رسانی تولیدات خود را افزایش داده است. با افزایش تولیدات درصد قابل توجهی از محصولات در اختیار همکاران گرامی و نمایندگان فروش شرکت قرار گرفته است.

 

تجهیزات استخر

 

فعالیت شرکت

شرکت ساینا تصفیه آریا علاوه بر فروش و واردات تجهیزات استخر و سونا و جکوزی در زمینه طراحی صفر تا صد پروژه های استخر فعالیت دارد. حضور متخصصین و مهندسین شرکت در طراحی و اجرا و نظارت بر پروژه های مهم استخری در شهرهای مختلف کشور که توسط شرکت اجرا می شود به دلیل حس مسئولیت در قبال شما مشتریان گرامی است تا پروژه های در دست ساخت توسط این شرکت به بهترین نحو و بالاترین کیفیت ساخته شود.

شرکت ساینا تصفیه آریا نماینده انحصاری برند هایواتر تحت لیسانس کشور کانادا می باشد و وارد کننده تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی با برند هایواتر در کشور می باشد. محصولات برند هایواتر شامل سبد کاملی از تجهیزات استخر از جمله: فیلتر استخر، پمپ استخر، مبدل استخر، جارو استخر، کلرزن استخر و … می باشد که با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان گرامی قرار گرفته است. ساینا تصفیه آریا محصولات هایواتر را با گارانتی تعویض بی قید و شرط یک ساله و جهت محصولات تولیدی خود گارانتی دو ساله را ارائه می دهد و به مشتریان و کارفرمایان تنها به عنوان یک مشتری نگاه نمی کند بلکه خود را موظف می داند تا همیشه همراه و مشاور مشتریان باشد تا به نتایج مطلوب و دلخواه خود برسند.

 

تجهیزات استخر

 

ساینا تصفیه آریا درصدد آن است تا با ارائه محصولات کارآمد که نیاز کمتری به نگهداری و تعمیرات دارد ، باعث ایجاد محیطی دلپذیر و مطلوب شود تا از استخر خود نهایت لذت را ببرید. به لطف خداوند متعال و تلاش های بی وقفه پرسنل خود، عرصه تولید ملی را نیز راه اندازی نموده است و در راه بهبود وضعیت اقتصادی کشور تلاش می کند. در سالهای اخیر شرکت ساینا تصفیه آریا، صادرات خود را به کشورهای همسایه از جمله عراق ، افغانستان و ارمنستان آغاز نموده است و با تلاش های بی وقفه و شبانه روزی در جهت افزایش صادرات تلاش می کند.

آدرس وبسایت

https://digipoolmarket.com


ارسال نظر درباره این موضوع


مطالب مرتبط

آخرین مطالب