درباره ما

درباره ما

با رشد روز افزون فناوری های نوین و بستر های ارتباطی جدید مانند کامپیوتر های شخصی، لپتاپ های سبک قابل حمل،گوشی ها و تبلت ها و افزایش سریع ضریب نفوذ و استفاده از شبکه ی اینترنت در دنیا و کشور ایران، دستیابی به اطلاعات نسبت به سال ها و دهه های گذشته دستخوش تغییرات زیادی گشته است. امروزه با انواع راه های ممکن برای اتصال به اینترنت، کاربران در مقابل حجم عظیمی از اطلاعات هستند که این گستردگی گاهاً سبب گمراه شدن و عدم دسترسی سریع به منابع اطلاعاتی موثق می شود.

وب سایت مجله بازار فلز ، به دنبال احساس نیاز در بین طیف گسترده ی مخاطبین صنعت استیل، آهن و کلیه فلزات به خدمات و سرویس های تخصصی گوناگون شروع به کار کرده است.

زمینه های مختلف صنعت فلزات و صنایع وابسته از قبیل نشر اخبار شفاف و موثق، مقالات تحلیلی داخلی و خارجی، گزارشات تخصصی، ارائه اطلاعات شفاف و انتقال دانش فنی به روز به طیف وسیع مخاطبین از مهم ترین فعالیت های مورد نظر مجله بازار فلز می باشد. با توجه به سیاست کلی این مجله اینترنتی و برنامه های جامع در دست اقدام، سرویس های تخصصی گوناگون دیگر نیز در دست اقدام می باشد که در ادامه ی فعالیت وب سایت در اختیار مخاطبین گرامی قرار خواهد گرفت.

اطمینان داریم که با همت و تلاش دست اندر کاران وب سایت مجله بازار فلز و ارتباط نزدیک و موثر با مخاطبین گرامی، به اهداف عالیه مورد نظرمان که همان اعتلای صنعت فلزات کشور و کمک به نشر اطلاعات و دانش فنی در بین مخاطبین و علاقمندان می باشد، خواهیم رسید.

وب سایت مجله بازار فلز، به عنوان یک پایگاه جامع اطلاع رسانی در زمینه های اخبار، مقالات متنوع تخصصی، گزارشات و تحلیل های فنی، روند بازار، انتقال و نشر دانش فنی بروز و ارائه خدمات اطلاع رسانی در خصوص قیمت های معتبر محصولات تولیدی فلزی و مواد مصرفی این صنعت ، با احترام به نیاز طیف گسترده مخاطبین خود، با رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی در راستای انجام تعهدات خود به مخاطبین، می کوشد با تکیه بر اعتماد ایشان و سرمایه های انسانی خلاق و دانش محور خود با استفاده از تکنولوژی های نوین و به روز، بستر مطمئنی برای نشر دانش و اطلاعات و تامین کلیه ی نیازهای متنوع مخاطبین فرهیخته ی خود فراهم آورد.