معرفی کوتاهی از شرکت هواسازن صبا

معرفی شرکت هواسازان صبا

غرفه شرکت هواسازن صبا در نمایشگاه بین المللی تهران خرداد 1401

پیــــــام بنیان گذار

در سال 1352 بود كه پس از چندين سال مونتاژ بلوورهای وارداتی هوای فشرده در مجموعه ای تحت عنوان "SSكمپرسور" دسترسی به آماری از گمركات كشور كه نشان دهنده نياز بازار مصرف داخلی به بيش از 10،000 كمپرسور در سال بود، جرقه اوليه توليد اين محصول را در ذهن من ايجاد كرد.

اين جرقه اوليه و شوق تسلط بر اين فن آوری مرا واداشت تا با همكاری تنی چند از نيروهای متخصص خود در مجموعه "SS كمپرسور" به تجزيه و تحليل محصولات شاخص روز جهان و تحقيق و تفحص در مورد استانداردهای موجود همت كنيم. سرانجام پس 2 سال تلاش و تحقيق مستمر در سال 1354 موفق به توليد كمپرسورهای پيستونی هوای فشرده به روش مهندسی معكوس گشته و به ميمنت اين موفقيت نام مجموعه را به "هوای فشرده محقق" تغيير داديم.

 

کمپرسور ایرانیان صبا

 

يقين دارم كه قريب به 40 سال خدمت صادقانه و مستمر و حضور فعال دونسل از خانواده "محقق" در عرصه صنعت هوای فشرده امروز "هوای فشرده محقق" را كه حسب گسترش طيف محصولات و خدمات خود از سال 1380 به "گروه صنعتی هواسازان صبا" تغيير نام يافته به یکی از معتبرترين مجموعه های فعال در اين زمينه تبديل كرده است.

اينك اين مجموعه حاصل تلفيق يك عمر تجربه و علم روز خود را در قالب طيف گسترده محصولات به عرصه صنعت داخل كشور و نيز كشورهای آسيای ميانه، عراق و افغانستان عرضه داشته و اميد آن دارم كه در سايه تلاش روز افزون در حفظ كيفيت برتر و خدمات مطلوب، ضمن استمرار اين چرخه خانوادگی، حاصل عمر خود را در رضايت هرچه بيشتر بازار مصرف از اين مجموعه شاهد باشم.


اسماعيل محقق منتظری
جشن توليد يكصد هزارمين محصول، اسفند 1386


ارسال نظر درباره این موضوع


مطالب مرتبط

آخرین مطالب